RG STANY

Služby

Mezi naše služby patří vybavení na párty počínaje párty stanem a konče příslušenstvím do stanu pro vaření. Řešení od A po Z. Rádi pomůžeme i Vám.

Párty stany

Půjčovna a pronájem párty stanu 8 x 12 – 96 metrů.

Nůžkové párty stany

Půjčovna a pronájem párty stanů o rozměru 3x3 a 3x6 metrů.

Půjčovna párty nábytku

Židle, Stoly, Pivní sety

Ostatní párty vybavení

Podlahy do párty stanů, venkovní topidla, osvětlení, dekorace párty stanů na všechny typy akcí a další vybavení.

Často kladené otázky

Půjčení stanu máme objednané na pátek, kdy můžeme očekávat jeho montáž?

Stany zpravidla montujeme v započatý den pronájmu. Bohužel ale protože nemůžeme být na 20 místech v ČR v jeden den naráz, a je tedy možné, že Vás poprosíme, zda-li bychom na montáž nemohli dorazit například o den dříve. Vše je o dohodě a vždy se všem klientům snažíme vyjít vstříc.

Jak rychle je možné stan mít?

Pokud máme stany volné, není problém je na místo přivézt do 24 hodin. Zavolejte nám a domluvíme se.

Jak to chodí s kotvením stanu?

Kotvení stanu nesmí být nikdy podceněno. Způsob a rozsah kotvení uvádíme zákazníkovi přímo v předávacím protokolu. Sám zákazník by měl tento zápis vyžadovat, jelikož špatně ukotvený stan je v případě náhlého silného větrného poryvu velmi nebezpečný, může i zabíjet!!!
Naprosto ideálním povrchem je tráva, ale často se staví i na dlažbě či asfaltu. Konstrukce se kotví pomocí otvorů, které jsou umístěny v patách noh. Do měkčího povrchu se jednoduše zatluče 60 cm dlouhý hřeb, ovšem do asfaltu či betonu je třeba vyvrtat díry pro hmoždinky a dlouhé vruty. Dlažba se dá v případě možnosti v požadovaném úseku rozebrat, abychom se vyhnuli jejímu poničení.
Naše párty stany potřebují kotvení, tak je třeba počítat s větší rozlohou pro stavbu party stanu. Vnitřní prostor stanů rovněž není narušen žádnými podpěrami či sloupky, proto se dá celý bez problémů využít pro jakýkoliv účel.

Do stanu budeme potřebovat ještě židle a stoly, pomůžete nám je sehnat?

Samozřejmě! Kromě samotných párty stanů pronajímáme také židle, stoly, pivní sety a další příslušenství. 

Můžeme si velkokapacitní stany namontovat sami?

Ne, větší stany vždy montují pouze naši proškolení pracovníci. Nůžkové stany ale zvládnete sami.

Co od nás budete potřebovat?

Potřebujeme, abychom měli možnost dostat se na místo konání akce. Zpravidla jezdíme dodávkami s přívěsným vozíkem o celkové délce 12m a váze okolo 7t nebo nákladním automobilem o celkové váze 12t. Pokud tedy není možné až na místo zajet autem, je potřeba nás o tom informovat předem.

Potřebujete k montáži elektřinu?

Pokud od nás máte pronajaté například osvětlení či jiný mobiliář, který vyžaduje elektřinu, je dobré, aby na místě elektřina byla, abychom ozkoušeli, zda-li vše funguje jak má. Jinak elektřinu nutně nepotřebujeme.

Potřebujete nás k montáži party stanu?

Jedná-li se o párty stan 8×12 m je zapotřebí asistence při montáži i demontáži. V případě realizace stanu 3x3m a 3x6m nepotřebujete. Pouze na konci montáže jakéhokoliv vybavení je potřeba proškolení Vás či vybrané osoby a podepsání předávacího protokolu že vybavení a stany jsou v pořádku.

Kolik zaplatíme za dopravu?

Cena dopravy se odvíjí od počtu najetých km z výdejního místa. Cena je vždy kalkulována individuálně, ale domluvíme se na ní předem.

Naše akce se koná na menším městě. Kde všude působíte?

Není problém zajistit párty stany a příslušenství v jakémkoli koutě České republiky. Působíme zejména ve větších městech jako je Praha, Brno, Hradec Králové, Pardubice, Olomouc, Plzeň, Mladá Boleslav, Liberec, Ostrava, České Budějovice ale není problém dojet za Vámi kamkoli i do malé vesničky. Stačí nám zavolat a domluvíme se.

Máte vlastní dotaz?

✦ Párty stany ✦ Nůžkové párty stany ✦ Příslušenství k párty stanům ✦ Půjčovna párty nábytku ✦ Půjčovna a pronájem párty stanů ✦

Proč s námi

Doprava ZDARMA

Jste z okolí Kladna? Do 20 km od Kladna vám náš sortiment dovezeme GRÁTIS. Doprava nad 20 km od Kladna vyjde na již 12kč za kilometr.

Věrnostní slevy

Pro naše partnery máme lepší ceny. Jste firma co plánuje pravidelně využít naše služby? Nebo máte moto klub? Čeká na Vás sleva až 15%.

Kompletní řešení

Víme že k uspořádání perfektní akce je potřeba spolupráce a celá řada vybavení. Proto přinášíme kompletní vybavení jak do stanu tak i pro vaší akci.

Ušetříte na dopravě

Naše doprava je výhodná. Fakturujeme Vám pouze za ujeté kilometry a to nejkratší možnou trasu

Odběr novinek

Už Vám neunikne žádná akce nebo novinka.